DatumTýmyČas/VýsledekSoutěžDen zápasu
FK Pačlavice-Dětkovice A
FK Křižanovice A
Okresní přebor13.4.2024
TJ Habrovany
Přípravka starší
OP přípravky st. sk. D7.4.2024
FK Křižanovice A
TJ Hoštice-Heroltice A
Okresní přebor6.4.2024
Žáci mladší
Račice/Bukovinka
Okresní přebor žáci mladší6.4.2024
MFK Vyškov C
Přípravka mladší
OP přípravky ml. sk. D6.4.2024
TJ Letonice B
FK Křižanovice B
IV.třída skupina B31.3.2024
Sokol Švábenice A
FK Křižanovice A
Okresní přebor30.3.2024
FK Křižanovice A
TJ Letonice A
Okresní přebor23.3.2024
FK Křižanovice A
SK Žarošice A
16.3.2024
FK Křižanovice A
FC Mokrá – Horákov A
2.3.2024
FK Křižanovice A
SK Blažovice A
24.2.2024
FK Křižanovice A
TJ Sokol Viničné Šumice A
17.2.2024
FK Křižanovice A
SK Žarošice A
3.2.2024
FK Křižanovice A
TJ Ochoz u Brna A
Přípravné utkání27.1.2024
TJ Tatran Rousínov B
FK Křižanovice A
Okresní přebor4.11.2023
Šaratice/Kobeřice B
Přípravka mladší
OP přípravky ml. sk. D4.11.2023
FK Křižanovice A
TJ Lysovice A
Okresní přebor27.10.2023
FK Křižanovice B
TJ Sokol Zbýšov A
IV.třída skupina B28.10.2023
Žáci mladší
Sportovní spolek Dědice
Okresní přebor žáci mladší28.10.2023
TJ Slovan Ivanovice na Hané
Žáci mladší
Okresní přebor žáci mladší25.10.2023
TJ Sokol Milešovice A
FK Křižanovice B
IV.třída skupina B22.10.2023
TJ Sokol Brankovice A
FK Křižanovice A
Okresní přebor22.10.2023
TJ Heršpice
Přípravka mladší
OP přípravky ml. sk. D22.10.2023
MFK Vyškov B
Žáci mladší
Okresní přebor žáci mladší21.10.2023
TJ Kučerov B
Přípravka starší
OP přípravky st. sk. D21.10.2023
Žáci mladší
TJ Sokol Hodějice
Okresní přebor žáci mladší17.10.2023
FK Křižanovice A
TJ Sokol Otnice A
Okresní přebor13.10.2023
FK Křižanovice B
FC Bučovice B
IV.třída skupina B14.10.2023
Žáci mladší
Křenovice/Újezd B
Okresní přebor žáci mladší14.10.2023
Přípravka starší
TJ Letonice
OP přípravky st. sk. D14.10.2023
Přípravka mladší
SK Slavkov u Brna
OP přípravky ml. sk. D15.10.2023
FKD
Žáci mladší
Okresní přebor žáci mladší23.9.2023
SK Slavkov u Brna A
FK Křižanovice A
Okresní přebor7.10.2023
TJ Velešovice B
FK Křižanovice B
IV.třída skupina B7.10.2023
TJ Holubice
Přípravka mladší
OP přípravky ml. sk. D7.10.2023
FC Bučovice
Přípravka starší
OP přípravky st. sk. D4.11.2023
FK Křižanovice B
TJ Šaratice A
IV.třída skupina B1.10.2023
Přípravka starší
TJ Sokol Brankovice
OP přípravky st. sk. D28.10.2023
TJ Velešovice
Žáci mladší
Okresní přebor žáci mladší3.10.2023
FK Křižanovice A
TJ Komořany A
Okresní přebor1.10.2023
Přípravka mladší
Šaratice/Kobeřice B
OP přípravky ml. sk. D1.10.2023
Přípravka starší
FC Bučovice
OP přípravky st. sk. D29.9.2023
FK Křižanovice B
TJ Letonice B
IV.třída skupina B27.9.2023
Přípravka mladší
SK Křenovice
OP přípravky ml. sk. D29.10.2023
TJ Sokol Kobeřice B
FK Křižanovice B
IV.třída skupina B24.9.2023
TJ Sokol Kobeřice A
FK Křižanovice A
Okresní přebor24.9.2023
SK Křenovice
Přípravka mladší
OP přípravky ml. sk. D24.9.2023
TJ Sokol Brankovice
Přípravka starší
Přípravka starší22.9.2023
FK Křižanovice A
Sokol Švábenice A
Okresní přebor20.8.2023
Žáci mladší
TJ Sokol Bohdalice
Okresní přebor žáci mladší19.9.2023
Račice/Bukovinka
Žáci mladší
Okresní přebor žáci mladší13.9.2023
FK Pustiměř A
FK Křižanovice A
Okresní přebor17.9.2023
FK Pustiměř
Žáci mladší
Okresní přebor žáci mladší17.9.2023
Přípravka mladší
TJ Heršpice
OP přípravky ml. sk. D17.9.2023
TJ Heršpice B
FK Křižanovice B
IV.třída skupina B16.9.2023
Přípravka starší
TJ Kučerov B
OP přípravky st. sk. D15.9.2023
Přípravka mladší
TJ Holubice
OP přípravky ml. sk. D15.9.2023
TJ Letonice
Přípravka starší
OP přípravky st. sk. D12.9.2023
FK Křižanovice A
FK Pačlavice-Dětkovice A
Okresní přebor10.9.2023
FK Křižanovice B
TJ Nesovice B
IV.třída skupina B10.9.2023
SK Slavkov u Brna
Přípravka mladší
OP přípravky ml. sk. D10.9.2023
Žáci mladší
SK Slavkov u Brna B
Okresní přebor žáci mladší9.9.2023
TJ Hoštice-Heroltice A
FK Křižanovice A
Okresní přebor2.9.2023
TJ Letonice A
FK Křižanovice A
Okresní přebor20.8.2023
TJ Spartak Slavíkovice B
FK Křižanovice B
IV.třída skupina B20.8.2023
FK Křižanovice A
TJ Spartak Slavíkovice A
Okresní přebor12.8.2023
FK Křižanovice A
TJ Ochoz u Brna A
29.7.2023
TJ Sokol Hodějice
Muži A23.7.2023
FK Křižanovice A
TJ Sokol Dambořice A
21.7.2023
FK Křižanovice A
FK Pustiměř A
Muži A17.6.2023
Přípravka starší
TJ Tatran Rousínov B
Přípravka starší23.5.2023
TJ Vážany nad Litavou
Přípravka mladší
Přípravka mladší13.6.2023
TJ Velešovice B
FK Křižanovice B
Muži B11.6.2023
TJ Vícemilice A
FK Křižanovice A
Muži A11.6.2023
TJ Tatran Rousínov
Přípravka mladší
Přípravka mladší23.5.2023
FK Křižanovice A
TJ Sokol Brankovice A
Muži A4.6.2023
FK Křižanovice B
TJ Spartak Slavíkovice B
Muži B4.6.2023
Sokol Švábenice
Přípravka starší
Přípravka starší3.6.2023
FK Křižanovice A
FC Bučovice A
Muži A16.4.2023
Přípravka mladší
Šaratice/Kobeřice A
Přípravka mladší7.4.2023
Přípravka starší
TJ Sokol Hodějice
Přípravka starší28.5.2023
TJ Nesovice B
FK Křižanovice B
Muži B28.5.2023
TJ Sokol Kobeřice A
FK Křižanovice A
Muži A27.5.2023
Přípravka mladší
TJ Tatran Rousínov
Přípravka mladší26.5.2023
FK Křižanovice A
TJ Hoštice-Heroltice A
Muži A21.5.2023
FK Křižanovice B
TJ Sokol Hodějice B
Muži B21.5.2023
TJ Holubice
Přípravka mladší
Přípravka mladší20.5.2023
TJ Kučerov
Přípravka starší
Přípravka starší19.5.2023
TJ Komořany B
FK Křižanovice B
Muži B14.5.2023
TJ Komořany A
FK Křižanovice A
Muži A14.5.2023
FK Křižanovice B
TJ Letonice B
Muži B16.4.2023
TJ Tatran Rousínov B
Přípravka starší
Přípravka starší12.5.2023
Šaratice/Kobeřice A
Přípravka mladší
Přípravka mladší9.5.2023
FK Křižanovice B
FC Bučovice B
Muži B7.5.2023
FK Křižanovice A
TJ Sokol Otnice A
Muži A5.5.2023
Přípravka starší
TJ Kučerov
Přípravka starší16.4.2023
Přípravka starší
Sokol Švábenice
Přípravka starší30.4.2023
FK Křižanovice A
TJ Tatran Rousínov B
Muži A29.4.2023
FK Křižanovice B
TJ Šaratice A
Muži B30.4.2023
Přípravka mladší
TJ Vážany nad Litavou
Přípravka mladší28.4.2023
FK Pačlavice-Dětkovice A
FK Křižanovice A
Muži A23.4.2023
TJ Sokol Hodějice
Přípravka starší
Přípravka starší23.4.2023
SK Slavkov u Brna B
FK Křižanovice B
Muži B22.4.2023
Přípravka mladší
TJ Holubice
Přípravka mladší14.4.2023
TJ Letonice A
FK Křižanovice A
Muži A9.4.2023
TJ Sokol Zbýšov A
FK Křižanovice B
Muži B9.4.2023
FK Křižanovice A
SK Křenovice A
Muži A2.4.2023
FK Křižanovice B
TJ Sokol Milešovice A
Muži B2.4.2023
Přípravka starší
SK Slavkov u Brna
1.4.2023
Sokol Švábenice A
FK Křižanovice A
Muži A25.3.2023
FK Křižanovice A
SK Řečkovice A
18.3.2023
FK Křižanovice A
TJ Sokol Viničné Šumice A
5.3.2023
FK Křižanovice A
SK Blažovice A
25.2.2023
FK Křižanovice A
SK Žarošice A
19.2.2023
FK Křižanovice A
TJ Spartak Valašské Klobouky A
11.2.2023
FK Křižanovice A
TJ Ochoz u Brna A
4.2.2023
FK Pustiměř A
FK Křižanovice A
Muži A5.11.2022
FC Bučovice
Přípravka starší
Přípravka starší25.10.2022
TJ Tatran Rousínov A
Přípravka starší
Přípravka starší1.11.2022
FK Křižanovice A
TJ Vícemilice A
Muži A30.10.2022
FK Křižanovice B
TJ Velešovice B
Muži B30.10.2022
Přípravka mladší
TJ Sokol Hodějice
Přípravka mladší28.10.2022
Přípravka starší
TJ Sokol Brankovice
Přípravka starší23.10.2022
TJ Spartak Slavíkovice B
FK Křižanovice B
Muži B23.10.2022
TJ Sokol Brankovice A
FK Křižanovice A
Muži A23.10.2022
Přípravka mladší
TJ Holubice
Přípravka mladší21.10.2022
TJ Šaratice B
Přípravka mladší
Přípravka mladší5.11.2022
FK Křižanovice A
TJ Sokol Kobeřice A
Muži A16.10.2022
FK Křižanovice B
TJ Nesovice B
Muži B16.10.2022
TJ Heršpice B
Přípravka mladší
Přípravka mladší15.10.2022
TJ Letonice
Přípravka starší
Přípravka starší16.10.2022
TJ Hoštice-Heroltice A
FK Křižanovice A
Muži A9.10.2022
TJ Sokol Hodějice B
FK Křižanovice B
Muži B9.10.2022
Přípravka mladší
SK Slavkov u Brna
Přípravka mladší7.10.2022
Přípravka mladší
TJ Šaratice B
Přípravka mladší4.10.2022
FK Křižanovice A
TJ Komořany A
Muži A2.10.2022
FK Křižanovice B
TJ Komořany B
Muži B2.10.2022
Přípravka starší
FC Bučovice
Přípravka starší2.10.2022
TJ Tatran Rousínov A
Přípravka starší
Přípravka starší23.9.2022
TJ Sokol Otnice A
FK Křižanovice A
Muži A25.9.2022
FC Bučovice B
FK Křižanovice B
Muži B25.9.2022
TJ Sokol Hodějice
Přípravka mladší
Přípravka mladší25.9.2022
TJ Tatran Rousínov B
FK Křižanovice A
Muži A18.9.2022
TJ Šaratice A
FK Křižanovice B
Muži B17.9.2022
TJ Holubice
Přípravka mladší
Přípravka mladší17.9.2022
TJ Sokol Brankovice
Přípravka starší
Přípravka starší16.9.2022
Přípravka starší
TJ Letonice
Přípravka starší13.9.2022
FK Křižanovice A
FK Pačlavice-Dětkovice A
Muži A11.9.2022
FK Křižanovice B
SK Slavkov u Brna B
Muži B11.9.2022
Přípravka mladší
TJ Heršpice B
Přípravka mladší9.9.2022
TJ Letonice B
FK Křižanovice B
Muži B4.9.2022
FC Bučovice A
FK Křižanovice A
Muži A4.9.2022
SK Slavkov u Brna
Přípravka mladší
Přípravka mladší3.9.2022
FK Křižanovice A
TJ Letonice A
Muži A28.8.2022
FK Křižanovice B
TJ Sokol Zbýšov A
Muži B28.8.2022
SK Křenovice A
FK Křižanovice A
Muži A21.8.2022
TJ Sokol Milešovice A
FK Křižanovice B
Muži B21.8.2022
FK Křižanovice A
Sokol Švábenice A
Muži A13.8.2022
FK Křižanovice B
TJ Letonice B
13.8.2022
FK Křižanovice A
FC Mokrá – Horákov A
7.8.2022
FK Křižanovice A
TJ Komořany A
27.7.2022
FK Křižanovice A
SK Pozořice A
24.7.2022
TJ Sokol Otnice A
FK Křižanovice A
17.6.2022
FK Křižanovice A
SK Chrlice A
11.3.2023