Oficiální stránky

FK Křižanovice

Aktuality

Dohraná utkání

17.2.2024 FK Křižanovice A 5 TJ Sokol Viničné Šumice A 3 3.2.2024 FK Křižanovice A 2 SK Žarošice A 3 27.1.2024 Přípravné utkání FK Křižanovice A 0 TJ Ochoz u Brna A 6 4.11.2023 Okresní přebor TJ Tatran Rousínov B 4 FK Křižanovice A 0 4.11.2023 OS přípravky ml. sk. D Šaratice/Kobeřice B 15 Přípravka mladší 4 29.10.2023 Okresní přebor FK Křižanovice A 1 TJ Lysovice A 2 28.10.2023 IV.třída skupina B FK Křižanovice B 5 TJ Sokol Zbýšov A 8 28.10.2023 Okresní přebor žáci mladší Žáci mladší 3 Sportovní spolek Dědice 0 25.10.2023 Okresní přebor žáci mladší TJ Slovan Ivanovice na Hané 14 Žáci mladší 1 22.10.2023 IV.třída skupina B TJ Sokol Milešovice A 3 FK Křižanovice B 1 22.10.2023 Okresní přebor TJ Sokol Brankovice A 2 FK Křižanovice A 1 22.10.2023 OS přípravky ml. sk. D TJ Heršpice 6 Přípravka mladší 3 21.10.2023 Okresní přebor žáci mladší MFK Vyškov B 4 Žáci mladší 1 21.10.2023 OS přípravky st. sk. C TJ Kučerov B 3 Přípravka starší 2 17.10.2023 Okresní přebor žáci mladší Žáci mladší 2 TJ Sokol Hodějice 2 15.10.2023 Okresní přebor FK Křižanovice A 1 TJ Sokol Otnice A 4 14.10.2023 IV.třída skupina B FK Křižanovice B 0 FC Bučovice B 4 14.10.2023 Okresní přebor žáci mladší Žáci mladší 1 Křenovice/Újezd B 2 13.10.2023 OS přípravky st. sk. C Přípravka starší 3 TJ Letonice 3 13.10.2023 OS přípravky ml. sk. D Přípravka mladší 6 SK Slavkov u Brna 7 11.10.2023 Okresní přebor žáci mladší FKD 11 Žáci mladší 0 7.10.2023 Okresní přebor SK Slavkov u Brna A 4 FK Křižanovice A 0 7.10.2023 IV.třída skupina B TJ Velešovice B 8 FK Křižanovice B 2 7.10.2023 OS přípravky ml. sk. D TJ Holubice 2 Přípravka mladší 17 6.10.2023 OS přípravky st. sk. C FC Bučovice 2 Přípravka starší 2 4.10.2023 IV.třída skupina B FK Křižanovice B 0 TJ Šaratice A 0 3.10.2023 OS přípravky st. sk. C Přípravka starší 2 TJ Sokol Brankovice 3 3.10.2023 Okresní přebor žáci mladší TJ Velešovice 4 Žáci mladší 1 1.10.2023 Okresní přebor FK Křižanovice A 0 TJ Komořany A 3 1.10.2023 OS přípravky ml. sk. D Přípravka mladší 5 Šaratice/Kobeřice B 14 29.9.2023 OS přípravky st. sk. C Přípravka starší 11 FC Bučovice 6 27.9.2023 IV.třída skupina B FK Křižanovice B 3 TJ Letonice B 3 26.9.2023 OS přípravky ml. sk. D Přípravka mladší 4 SK Křenovice 17 24.9.2023 IV.třída skupina B TJ Sokol Kobeřice B 3 FK Křižanovice B 2 24.9.2023 Okresní přebor TJ Sokol Kobeřice A 7 FK Křižanovice A 2 24.9.2023 OS přípravky ml. sk. D SK Křenovice 11 Přípravka mladší 0 22.9.2023 Přípravka starší TJ Sokol Brankovice 4 Přípravka starší 6 20.9.2023 Okresní přebor FK Křižanovice A 1 Sokol Švábenice A 0 19.9.2023 Okresní přebor žáci mladší Žáci mladší 0 TJ Sokol Bohdalice 8 18.9.2023 Okresní přebor žáci mladší Račice/Bukovinka 13 Žáci mladší 3 17.9.2023 Okresní přebor FK Pustiměř A 1 FK Křižanovice A 6 17.9.2023 Okresní přebor žáci mladší FK Pustiměř 9 Žáci mladší 0 17.9.2023 OS přípravky ml. sk. D Přípravka mladší 4 TJ Heršpice 8 16.9.2023 IV.třída skupina B TJ Heršpice B 2 FK Křižanovice B 0 15.9.2023 OS přípravky st. sk. C Přípravka starší 3 TJ Kučerov B 6 15.9.2023 OS přípravky ml. sk. D Přípravka mladší 14 TJ Holubice 2 12.9.2023 OS přípravky st. sk. C TJ Letonice 7 Přípravka starší 5 10.9.2023 Okresní přebor FK Křižanovice A 1 FK Pačlavice-Dětkovice A 3 10.9.2023 IV.třída skupina B FK Křižanovice B 2 TJ Nesovice B 1 10.9.2023 OS přípravky ml. sk. D SK Slavkov u Brna 17 Přípravka mladší 0 9.9.2023 Okresní přebor žáci mladší Žáci mladší 0 SK Slavkov u Brna B 8 2.9.2023 Okresní přebor TJ Hoštice-Heroltice A 3 FK Křižanovice A 1 20.8.2023 Okresní přebor TJ Letonice A 3 FK Křižanovice A 0 20.8.2023 IV.třída skupina B TJ Spartak Slavíkovice B 9 FK Křižanovice B 0 12.8.2023 Okresní přebor FK Křižanovice A 1 TJ Spartak Slavíkovice A 2 29.7.2023 FK Křižanovice A 2 TJ Ochoz u Brna A 3 23.7.2023 Muži A TJ Sokol Hodějice 21.7.2023 FK Křižanovice A 0 TJ Sokol Dambořice A 10 17.6.2023 Muži A FK Křižanovice A 1 FK Pustiměř A 3 16.6.2023 Přípravka starší Přípravka starší 5 TJ Tatran Rousínov B 6 13.6.2023 Přípravka mladší TJ Vážany nad Litavou 5 Přípravka mladší 9 11.6.2023 Muži B TJ Velešovice B 1 FK Křižanovice B 1 11.6.2023 Muži A TJ Vícemilice A 1 FK Křižanovice A 4 9.6.2023 Přípravka mladší TJ Tatran Rousínov 8 Přípravka mladší 3 4.6.2023 Muži A FK Křižanovice A 0 TJ Sokol Brankovice A 1 4.6.2023 Muži B FK Křižanovice B 4 TJ Spartak Slavíkovice B 2 3.6.2023 Přípravka starší Sokol Švábenice 7 Přípravka starší 3 2.6.2023 Muži A FK Křižanovice A 2 FC Bučovice A 1 30.5.2023 Přípravka mladší Přípravka mladší 8 Šaratice/Kobeřice A 4 28.5.2023 Přípravka starší Přípravka starší 6 TJ Sokol Hodějice 3 28.5.2023 Muži B TJ Nesovice B 3 FK Křižanovice B 1 27.5.2023 Muži A TJ Sokol Kobeřice A 3 FK Křižanovice A 0 26.5.2023 Přípravka mladší Přípravka mladší 6 TJ Tatran Rousínov 10 21.5.2023 Muži A FK Křižanovice A 1 TJ Hoštice-Heroltice A 3 21.5.2023 Muži B FK Křižanovice B 4 TJ Sokol Hodějice B 4 20.5.2023 Přípravka mladší TJ Holubice 7 Přípravka mladší 3 19.5.2023 Přípravka starší TJ Kučerov 9 Přípravka starší 1 14.5.2023 Muži B TJ Komořany B 11 FK Křižanovice B 0 14.5.2023 Muži A TJ Komořany A 0 FK Křižanovice A 2 12.5.2023 Muži B FK Křižanovice B 1 TJ Letonice B 6 12.5.2023 Přípravka starší TJ Tatran Rousínov B 11 Přípravka starší 2 9.5.2023 Přípravka mladší Šaratice/Kobeřice A 9 Přípravka mladší 6 7.5.2023 Muži B FK Křižanovice B 2 FC Bučovice B 3 5.5.2023 Muži A FK Křižanovice A 0 TJ Sokol Otnice A 1 2.5.2023 Přípravka starší Přípravka starší 6 TJ Kučerov 7 30.4.2023 Přípravka starší Přípravka starší 3 Sokol Švábenice 3 29.4.2023 Muži A FK Křižanovice A 3 TJ Tatran Rousínov B 2 29.4.2023 Muži B FK Křižanovice B 0 TJ Šaratice A 3 28.4.2023 Přípravka mladší Přípravka mladší 12 TJ Vážany nad Litavou 6 23.4.2023 Muži A FK Pačlavice-Dětkovice A 0 FK Křižanovice A 1 23.4.2023 Přípravka starší TJ Sokol Hodějice 5 Přípravka starší 1 22.4.2023 Muži B SK Slavkov u Brna B 21 FK Křižanovice B 0 21.4.2023 Přípravka mladší Přípravka mladší 13 TJ Holubice 6 19.4.2023 Muži A TJ Letonice A 3 FK Křižanovice A 1 9.4.2023 Muži B TJ Sokol Zbýšov A 6 FK Křižanovice B 1 2.4.2023 Muži A FK Křižanovice A 4 SK Křenovice A 3 2.4.2023 Muži B FK Křižanovice B 3 TJ Sokol Milešovice A 10 1.4.2023 Přípravka starší 8 SK Slavkov u Brna 8 25.3.2023 Muži A Sokol Švábenice A 3 FK Křižanovice A 2 18.3.2023 FK Křižanovice A 3 SK Řečkovice A 1 5.3.2023 FK Křižanovice A 4 TJ Sokol Viničné Šumice A 2 25.2.2023 FK Křižanovice A 5 SK Blažovice A 1 19.2.2023 FK Křižanovice A 4 SK Žarošice A 4 11.2.2023 FK Křižanovice A 0 TJ Spartak Valašské Klobouky A 4 4.2.2023 FK Křižanovice A 3 TJ Ochoz u Brna A 4 5.11.2022 Muži A FK Pustiměř A 1 FK Křižanovice A 0 4.11.2022 Přípravka starší FC Bučovice 5 Přípravka starší 5 1.11.2022 Přípravka starší TJ Tatran Rousínov A 11 Přípravka starší 2 30.10.2022 Muži A FK Křižanovice A 3 TJ Vícemilice A 1 30.10.2022 Muži B FK Křižanovice B 2 TJ Velešovice B 5 28.10.2022 Přípravka mladší Přípravka mladší 7 TJ Sokol Hodějice 6 23.10.2022 Přípravka starší Přípravka starší 4 TJ Sokol Brankovice 3 23.10.2022 Muži B TJ Spartak Slavíkovice B 8 FK Křižanovice B 3 23.10.2022 Muži A TJ Sokol Brankovice A 4 FK Křižanovice A 1 21.10.2022 Přípravka mladší Přípravka mladší 10 TJ Holubice 5 18.10.2022 Přípravka mladší TJ Šaratice B 6 Přípravka mladší 8 16.10.2022 Muži A FK Křižanovice A 2 TJ Sokol Kobeřice A 5 16.10.2022 Muži B FK Křižanovice B 7 TJ Nesovice B 0 15.10.2022 Přípravka mladší TJ Heršpice B 3 Přípravka mladší 6 14.10.2022 Přípravka starší TJ Letonice 3 Přípravka starší 3 9.10.2022 Muži A TJ Hoštice-Heroltice A 5 FK Křižanovice A 1 9.10.2022 Muži B TJ Sokol Hodějice B 0 FK Křižanovice B 4 7.10.2022 Přípravka mladší Přípravka mladší 5 SK Slavkov u Brna 5 4.10.2022 Přípravka mladší Přípravka mladší 13 TJ Šaratice B 4 2.10.2022 Muži A FK Křižanovice A 0 TJ Komořany A 2 2.10.2022 Muži B FK Křižanovice B 4 TJ Komořany B 2 2.10.2022 Přípravka starší Přípravka starší 6 FC Bučovice 11 27.9.2022 Přípravka starší TJ Tatran Rousínov A 19 Přípravka starší 1 25.9.2022 Muži A TJ Sokol Otnice A 8 FK Křižanovice A 1 25.9.2022 Muži B FC Bučovice B 5 FK Křižanovice B 0 23.9.2022 Přípravka mladší TJ Sokol Hodějice 4 Přípravka mladší 4 18.9.2022 Muži A TJ Tatran Rousínov B 5 FK Křižanovice A 4 17.9.2022 Muži B TJ Šaratice A 6 FK Křižanovice B 1 17.9.2022 Přípravka mladší TJ Holubice 3 Přípravka mladší 10 16.9.2022 Přípravka starší TJ Sokol Brankovice 6 Přípravka starší 3 13.9.2022 Přípravka starší Přípravka starší 9 TJ Letonice 0 11.9.2022 Muži A FK Křižanovice A 2 FK Pačlavice-Dětkovice A 0 11.9.2022 Muži B FK Křižanovice B 0 SK Slavkov u Brna B 10 9.9.2022 Přípravka mladší Přípravka mladší 8 TJ Heršpice B 8 4.9.2022 Muži B TJ Letonice B 8 FK Křižanovice B 3 4.9.2022 Muži A FC Bučovice A 1 FK Křižanovice A 1 3.9.2022 Přípravka mladší SK Slavkov u Brna 9 Přípravka mladší 8 28.8.2022 Muži A FK Křižanovice A 2 TJ Letonice A 6 28.8.2022 Muži B FK Křižanovice B 0 TJ Sokol Zbýšov A 1 21.8.2022 Muži A SK Křenovice A 2 FK Křižanovice A 1 21.8.2022 Muži B TJ Sokol Milešovice A 1 FK Křižanovice B 3 13.8.2022 Muži A FK Křižanovice A 2 Sokol Švábenice A 2 13.8.2022 FK Křižanovice B 1 TJ Letonice B 7 7.8.2022 FK Křižanovice A 8 FC Mokrá – Horákov A 2 27.7.2022 FK Křižanovice A 2 TJ Komořany A 2 24.7.2022 FK Křižanovice A 7 SK Pozořice A 3 17.6.2022 TJ Sokol Otnice A 7 FK Křižanovice A 3 11.3.2022 FK Křižanovice A SK Chrlice A

Nadcházející zápasy

DatumTýmyČas/VýsledekMísto zápasu
FK Křižanovice A
SK Blažovice A
UT Otnice
FK Křižanovice A
FC Mokrá – Horákov A
UT Otnice
FK Křižanovice A
SK Řečkovice A
Křižanovice

Partneři

Obec Křižanovice

Milmar, spol. s r.o.

Clever People

Slavkovský pivovar

SDH Křižanovice

MM Pizza